قالب مجله ای غذایی Napoli + فیلم آموزشی

قالب مجله ای وردپرس Napoli  یک قالب فوق العاده برای ساخت سایت های مجله ای و وبلاگی در زمینه های مواد غذایی , رستوران, اشپزی , مقالات اموزشی مواد خوراکی, سلامت غذایی وبسیاری موضوعات دیگر در این حوزه است که سایت بیگ تم ان را برای شما به رایگان راست چین و به فارسی ترجمه کرده است.اسلایدر های متنی زیبا و قابل تنظیم برای متون و عکس ها و امکانات موجود در قالب رایگان Napoli برای Grid یا شبکه ای کردن محتوا کمک شایانی به شما در ایجاد سبک های مجله ای انلاین می کند.می توانید با کلیک بر روی لینک پیشنمایش در پایین مطالب, دموی انلاین این قالب را مشاهده کنید و بیشتر با ویژگی های ان اشنا شوید.همراه فایل قالب ,فایل خروجی تنظیمات دمو نیز قراردارد. مطابق فیلم آموزشی انها را درون سایت وردپرسی خود درون ریزی کنید وتمام تنظیمات دمو را در سایت خود داشته باشید.همچنین فیلم اموزشی کار با قالب Napoli را به رایگان می توانید دانلود کنید.لینک دانلود فایل ها و فیلم های اموزشی در پایین مطالب قرار دارد.سوالات خود را می توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

قالب وردپرس رایگان Napoli برای سایت خبری

قالب مجله ای Napoli یک قالب مجله ای حرفه ای است که از امکانات متنوعی برخوردار است و انواع سایت مورد نظر خود را می توانید با استفاده از ان بسازید.تنظیمات مربوط به قرار دادن شبکه های اجتماعی و لینک های انها در این قالب نیز برای گسترش کسب و کار شما وبهره گیری از امتیازات شبکه های اجتماعی در جذب کاربران و مشتریان به صورت انلاین از جمله امتیازات این پوسته رایگان ودرپرس به شمار می اید.همچنین ازقسمت ساید بار و ابزارک ها در قسمت های مختلف ان در جهت هرچه پربار تر کردن سایت مجله ای , وبلاگی و یا رستورانی خودمی توانید بهره ببرید.

قالب رایگان وردپرس

اسلایدر های متنی قابل تنظیم

اسلایدر های متنی قابل تنظیم

در این قالب شما می توانید در قسمت مربوط به اسلایدر متنی محتوا انتخاب کنید که اسلایدر فقط در برگه اصلی سایت نمایش داده شود یا در همه برگه ها و همچنین می توانید نمایش ان را به کلی غیر فعال کنید.قابلیت تعیین دسته بندی موضوعی نوشته ها وتعداد انها از امکانات ویژه اسلایدر های متنی قالب رایگان Napoli می باشد که شما می توانید بر محتوای ارائه شده به مخاطبانتان در ابتدای صفحه اصلی کنترل داشته باشید و در مورد موضوعات و تغییر انها در هر زمان که نیاز باشد اعمال سلیقه کنیدو تنوع و به روز رسانی را در انتخاب مطالب صفحه اصلی داشته باشید.

فهرست های متمایز برای هدر و شبکه های اجتماعی

این پوسته مجله ای رایگان از دون نوع فهرست شبکه های اجتماعی و فهرست مطالب در قسمت هدر و نوار بالای سایت پشتیبانی می کند و امکان انتخاب دو فهرست مجزا را برای این دو قسمت به مدیر سایت می دهد.قسمت فهرست شبکه های اجتماعیاز طراحی ویژه مخصوص قرار دان ایکون برخوردار است و مشکل استفاده از شبکه های اجتماعی را برای مدیر سایت حل کرده است.

قالب رایگان وردپرس

تنظیمات ویژه ستون کناری وظاهر صفحات

تنظیمات ویژه ستون کناری وظاهر صفحات

قالب مجله ای ناپولی از انعطاف خوبی برخوردارمی باشد. می توان بسته به انتخاب خود تعیین کرد که ستون کناری در سمت راست مطالب نمایش داده شودیا در سمت چپ و محدودیتی در این مورد اعمال نمی کند. با استفاده از ابزارک های مخصوص شبکه ای (Grid)کردن محتوا هم در قسمت محتوای اصلی صفحات سایت و هم در قسمت ستون کناری می توانید قسمت های دیگری را نیز به صورت شبکه ای برای ارائه محتوای سایت اضافه کنید. تعداد ستون های مربوط به نوشته های با حالت Grid در این ابزارک ها قابل تغییر است و در اینجا هم می توانید با انتخاب دسته بندی موضوع و همینطور تعداد مطالب ,طراحی به دلخواه خود انجام دهید وکاملا ازادی عمل خواهید داشت.

قالب رایگان وردپرس

ایتم های متعدد نحوه ارائه متون

ایتم های متعدد نحوه ارائه متون

همچنین موارد مربوط به نمایش نویسنده, تاریخ , دسته بندی موضوعی, نظرات, برچسب ها , تصاویر شاخص و… به طور جداگانه در این پوسته قابل انتخاب است و با فعال کردن هرکدام از این موارد تنها ان ایتم فعال ودر صفحات نمایش داده می شود و کابر را ملزم به استفاده از یک قالب و سبک خاص نمی کند که برای یک قالب رایگان این امکانات کم سابقه بوده و انتخابی عالی به شمار می رود.

کدهای استاندارد و بهینه

قالب مجله ای ناپولی مناسب برای تمام دستگاه ها و سیستم ها ازجمله کامپیوتر , لپ تاپ ,موبایل و تبلت طراحی شده و با توجه به گسترش شیوه های نوین فروش انلاین و روی اوردن هر چه بیشتر کاربران به موبایل و تبلت برای استفاده از اینترنت, جستجو های خود, فعالیت در شبکه های اجتماعی و همچنین خرید از سایت ها وبسیاری فعالیت های دیگر قابل ارائه بودن در صفحه نمایش های کوچک و پشتیبانی از مرورگرهای سیستم عامل های مختلف را نیز مدنظرقرار داده ,کاملا واکنشگرا و کارامد و سریع می سمت های باشد.طراحی ان در صفحه نمایش های مختلف جذاب و بهینه بوده ودر عین حال دسترسی کاربر به قسم های مختلف ان اسان است.

امتیازات ویژه قالب مجله ای Napoli

  • اسلایدر های زیبا و قابل تنظیم
  • تنظیمات ستون کناری وظاهر صفحات
  • ایتم های متعدد نحوه ارائه متون
  • راست چین و پشتیبانی از زبان فارسی
  • فهرست شبکه های اجتماعی
  • ابزارک های اختصاصی مخصوص نمایش محتوا
  • رنگبندی قابل تنظیم
  • دارای طراحی کاملا ریسپانسیو و بهینه
  • سازگاری با انواع مرورگرها
  • و …

[button color=”red” size=”medium” link=”http://www.magicwp.ir/napoli” icon=”fa-eye” target=”true”]پیشنمایش قالب napoli [/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://dlbigtheme.ir/free-theme/napoli-bigtheme.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”true”]دانلود فایل قالب + فایل های درون ریزی[/button]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://dlbigtheme.ir/free-theme/video/film-amoozashi-napoli-bigtheme.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”true”]دانلود فایل فیلم اموزش کار با قالب +اموزش درون ریزی[/button]

منبع : بیگ تم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *