بیگ تم, متفاوت & حرفه ای
مرجع ارائه آموزش وردپرس , قالب وردپرس , افزونه وردپرس بی نظیر


خانه / ارسال افزونه وردپرس


ارسال افزونه وردپرس

افزونه وردپرس

در این بخش می توانید افزونه های وردپرس را معرفی کنید , افزونه هایی که با انها کار کردید و می شناسید ,همون طور که میدونید افزونه یکی از نیاز های هر سایت وردپرس هستش و امروزه اغلب روی هر سایتی چند افزونه نصب شده , و برای هر زمینه ای افزونه وردپرس زیادی وجود داره .

حال اگر بخواهیم هر افزونه ای رو که معرفی شده نصب کنیم باید صدها افزونه روی وردپرس خود نصب کنیم , در این بخش شما می توانید افزونه های کاربری و بدون مشکل که تست شده اند رو برای سایر دوستانتون معرفی کنید.

مطمئنا هیچ کس نتونسته تا به حال با همه ی افزونه ها کار کرده باشه و بیشتر افزونه ها شناخته نشده اند اما اگر به صورت دسته جمعی و گروهی بخواهیم به معرفی افزونه ها بپردازیم مطمئنا بیشتر افزونه را معرفی خواهیم کرد تا دوستان عزیز بتونن بهترین رو برای سایت خودشون انتخاب کنن.


قوانین ارسال و معرفی افزونه

[list_star]
  • افزونه را باید کامل تست کرده باشید که مشکلی نداشته باشد
  • در صورت امکان افزون ههایی که نیاز به ترجمه دارند ترجمه کنید , اگر آشنایی ندارید مشکلی ندارد.
  • افزونه ها را از مرجع های مطمئن دانلود کنید , که از نظر امنیتی مطمئن باشند.
[/list_star]

نکته

با استفاده از فرم زیر می توانید افزونه ارسال کنید , سعی کنید درباره ی افزونه توضیحات لازم رو بنویسید , بخش های لازم برای آپلود کردن فایل افزونه و تصویر شاص افزونه قرار داده شده , فایل افزونه الزامی نیست اگر آدرس افزونه را در بخش محتوا وارد کنید توسط ما دانلود می شود.

در صورتی که در بین محتوا لازم به قرار دادن تصویر هستید مکان تصاویر به صورت عدد مشخص کنید مثلا مکان تصویر 1 , مکان تصویر دو و … . تصاویر با همان عدد مثلا برای بخش یک که نوشته اید مکان تصویر یک نام تصویر اون بخش رو 1 انتخاب کنید و به همین ترتیب در پوشه ای قرار بدید و آن را zip کنید و از بخش فایل افزونه آن را ارسال کنید.


[contact-form-7 id=”2959″ title=”submit plugin”]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سال 1396 مبارک توضیحات بیشتر
نظر سنجی قالب وردپرس کــــانی شـــاپ همراه با 53 جایــــــزه بزن بریم نظر بدیم

دنبال کردن