دوستان بیگ تمی من سلام.خوشحالم که دوباره سایت بیگ تم را برگزیدید و مثل همیشه آن را نسبت به بقیه سایت ها ترجیح دادید.امروز قرار است تا برترین افزونه هایی که کار آن ها ایجاد یک سیستم پشتیبانی برای وردپرس است آشنا شویم.همه ما می دانیم که یک سایت وردپرسی خوب چه در زمینه شرکتی که این افزونه ها برای آن ها واجب است و یا در زمینه آموزشی که که برای این گونه سایت ها ضروری است و یا … که موجب بهبود عملکرد سایت ها و پشتیبانی بهتر مدیران وبسیات می شود بسیار مهم است چرا که یقینا کاربران دوست دارند از سایت هایی بازدید کنند که جواب آن ها داده شود و به آن ها توجه شود نه اینکه تنها پست های آن وبسیات را مطالعه کنند اما قبل از شروع آموزش لازم است اصطلاحاتی را یاد بگیرید.اصطلاحاتی که برای مطالعی این مطلب ضروری هستند.

معرفی برترین افزونه های رایگان پشتیبانی وردپرس

چت:چت کردن و یا گفتگو کردن یکی از راه های گرم و صمیمی در عین حال آنلاین (زنده) و سریع برای ازتباط  با مخاطب است.البته به شرط آن که مدیرران و یا پاسخگویان در وبسیات حاظر باشند و جواب کاربران و سوال هایی را که آنان مطرح می کند را  بدهند.به هرحال این راه یعنی چتیکی از بهترین راه ها به  شمار می رود. ایمیل:ایمیل یا همان پست الکترونیک هم یکی از راه های خوب برای ارتباط گرم و صمیمی با کاربران است البته به شرط آن که  مدیران ایــمیل  خود را مرتبا کنترل کنند. سیستم پرسش و پاسخ:این سیستم نیز بسیار مفید است به این صورت که کاربران  به این  سیستم مراجعه می کنند و پاسخ خود را در میان پرسش هایی که قبلا ایجاد شده می یابند البته این سیستم در هنگامی مفید خواهد بود که شما کاربرانتان را دعوت و تشویق به شرکت در این سیستم کنید تا یک بانک اطلاعتی داشته… شماره تماس: که یک راه ازتباطی برای ارتباط کاربر با شما  به وسیله تلفن است.همچنین این راه هزینه های زیادی هم به دنبال دارد.

معرفی افزونه ها

همه این  راه های ارتباطی به گونه مناب اند و هرکدام محاسن و معایب خود را دارند که ما آن ها را معرفی می کنیم.

این افزونه که یکی از بهترین افزونه ها در قسمت سرویس پشتیبانی می باشد در زمینه ارسال تیکت خدمات می دهد و موجب تعهد به مشتریان می شود.همچنین این افزونه امکان جستجو و چت و ارسال تیکت را فراهم می کند و در قسمت پیشخوان وردپرس بخشی برای مشاهده و پاسخ به این موضوعات ایجاد می کند.همچنین باید توجه داشت که این افزونه رایگان است.

این افزونه هم همان طور که از نامش پیداست باعث ایجاد یک سیستم پرسش و پاسخ می شود و شما می توانید با گرداوری مقالات متعدد در  همه زمینه ها و یا تنهادر یک زمینه ختصی یک بانک اطلاعاتی را برا وبسیات خود ایجاد کنید.

– نوجه:پس از نصب این افزونه به سایت این افزونه (Casengo’s) رفته و یک حساب  کاربری بسازید تا با آدرس رایگانی که در اختیار شما قرار می دهد سیستم پرسش و پاسخ خود را  بسازید.البته ساخت سیسم پرسش و پاسخ به صورت شخصی نیز امکان پذیر است.

امکاناتی که این افزونه از آن پشتیبانی می کند شامل:چت آنلاین، چت صوتی و تولبار شبکه های اجتماعی می باشد.البته  لازم به ذکر است که شما می توانید با اسکایپ و گوگل تاک مپنیز از این افزونه استفاده کنید و به ارتباط بپردازید.پس از نصب افزونه، میتونید اکانتی در ClickDesk ایجاد کنید و سپس کار خود را شروع نمایید.

ارسال نیز به وسسیله پنجره پاپ آپی که  همانند شکل بالا است صورت می پذیرد.

یقینا کمتر کسی هست که این افزونه را نشناسه و اونم به خاطر جذاب بودنشه،برای شروع یک حساب در سایت Zopim اجاد کرده و سپس افزونه را به آن لینک کنید و بعد ابزارک را برورسانی کنید..

تبریک،شما یک سیستم پشتیبانی برای خود ایجاد کردید.

اینم تصویری از راه ارتباطی این افزونه

این افزونه کار آمد و مقیاس پذیر می باشد و کاربرد آن بیش تر برای سایت های شرکتی می باشد چرا که می تواند هر مدل از یک سیستم تجارت الکترئنیک را برای شما راه اندازی کند و همچنین بر روی انواع دستگاه ها ( کامپیوتر،تبلت،موبایل و …) به خوبی اجرا می شود.

این هم قسمتی از بخش پشتیبانی این افزونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید.

افزونه ی WP Support Plus Responsive Ticket System

این افزونه که در زمینه تیک فعالیت می کند یکی از افزونه های بسیار حرفه ای است و کاربران میتونن با افزودت تیکت و پذیرفتن آن تیکت های خود را ارسال کنند همچنین کاربران می تواننداستاتوس خودشون رو تنظیم کنند و یا تیکت های خود  را اولویت بندی و دسته بندی کنند.

تصاویری از این افزونه که مشاهده کردید.

این افزونه به شما این امکان رو میده تا چت های آنلاین، ایمیل ها رو مدیریت کنید.

شما میتونید پنجره ی چت رو تنظیم کنید و رنگ تم ها، اندازه ی ابزارک، موقعیت ابزارک و موارد دیگری رو تنظیم کنید.

دانلود افزونه ها

دانلود افزونه Zendesk for WordPress

دانلود افزونه FAQ & Knowledge Base Plugin

دانلود افزونه ClickDesk Live Support – Live Chat – Help Desk Plugin for Websites

دانلود افزونه Zopim Live Chat

دانلود افزونه ActiveHelper LiveHelp Live Chat

دانلود افزونه WP Support Plus Responsive Ticket System

دانلود افزونه Casengo Live Chat Support

موفق باشید.

منبع:بیگ تم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *