کارنکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای در وردپرس

کار نکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه‌ای در وردپرس – رفع مشکل با چندین راه حل

خطا در افزودن پرونده چند رسانه ای در وردپرس

همانطور که می دانید شما در ویرایشگر سایت وردپرس خودتون علاوه بر نوشتن متن و مقاله می توانید تصاویر ،ویدیوها و فایلهایی را از طریق دکمه افزونه پرونده چند رسانه ای به سایت خودتون اضافه کنید. که گاهی اوقات برای بعضی از دوستان مشکلاتی پیش می آید از جمله اینکه دکمه افزودن پرونده چندرسانه ای از کار می افتد و شما نمی توانید هیچ نوع فایلی وارد کنید که این قسمت از مهم ترین بخش ها است و با نبود آن برخی از عملکرد شما در وردپرس کاسته می شود که این اصلا خوب نیست . و پیچیدگی این مشکل در این است که هیچ خطا و هشداری دریافت نخواهید کرد تا از طریق آن بتوانید دلیل کارنکردن دکمه افزونه پرونده چند رسانه را بفهمید، فقط در این حالت وقتی شما بر روی دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک می کنید هیچ پنجره ای برای شما باز نمی شود.

دلیل کار نکردن دکمه پرونده چند رسانه ای در وردپرس شما ؟

شاید در این حالت کاربران به عملکرد هاست، ناسازگاری قالب و مواردی دیگر شک ‌کنند. این مشکل به علت وجود اسکریپت‌های متضاد که با هم همخوانی ندارند یا بارگذاری درست فایل rtl موجود در افزونه‌ها و قالب وردپرس است.

بدین معنی که ویرایشگر وردپرس برای تمامی دکمه‌های موجود روی صفحه از جمله دکمه افزون پرونده چند رسانه ای از جاوا اسکریپت کمک می‌گیرد. که یک ناسازگاری کوچک می‌تواند باعث از کار افتادن دکمه‌ها شود وجاوا اسکریپت را متوقف کند. همان‌طور که باعث از کار افتادن دکمه افزودن پرونده چند رسانه‌ای در وردپرس می شود و آن را متوقف می کند.

رفع مشکل کار نکردن دکمه افزودن پرونده چندرسانه ای

 

راه حل های رفع مشکل کار نکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه‌ای در وردپرس

برای حل کردن مشکل کارنکردن دکمه افزودن پرونده چندرسانه ای چندین راه وجود دارد که ما آنها را به شما معرفی می کنیم.

یکی از روش‌های سریع برای حل این مشکل قرار دادن قطعه کد کوتاه زیر در فایل wp-config.php است. شما باید این قطعه کد را دقیقا قبل از پیام That’s all, stop editing! Happy blogging قرار دهید:

define(‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false );

این قطعه کد به راحتی می‌تواند امکان بارگذاری درست دکمه‌ها و هماهنگی جاوا اسکریپت را ممکن بسازد. معمولا پس از اضافه شدن این قطعه کد به فایل wp-config.php اگر به ویرایشگر وردپرس مراجعه کنید، دکمه موردنظر به درستی کار می‌کند.

توجه داشته باشید که اضافه کردن این کد یک راه حل بلندمدت مناسب نیست، زیرا شما هنوز یک اسکریپت دارید که باعث ایجاد مشکل در وردپرس شما می شود.

یک راه حل ساده تر برای پیدا کردن منبع مشکل با استفاده از ابزار بازرسی است.

روش دیگر برای حل این مشکل غیرفعال کردن تمام افزونه های نصب شده بر روی سایت وردپرس شما است که بعد از این کار اگر مشکل شما حل شد به این معنی است که یکی از افزونه های نصب شده بر روی وردپرس شما باعث بروز این مشکل می باشد. که در این صورت شما باید افزونه ها را  یکی به یکی به نوبت فعال کنید و سپس دکمه افزودن پرونده چندرسانه ای را بررسی کنید که از این راه می توانید افزونه ای که باعث ایجاد مشکل شده است را پیدا کنید و سپس برای رفع مشکل آن را حذف یا افزونه ای دیگر جایگزین آن کنید.

 

کار نکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه‌ای در وردپرسو حالا اگر غیرفعال کردن افزونه ها مشکل را برطرف نکند، گام بعدی این است که به طور موقت قالب پیش فرض وردپرس را فعال کنیم. و اگر بعد از انجام این کار مشکل برطرف شد به این معنی است که قالب وردپرس شما باعث ایجاد مشکل شده است.

کار نکردن دکمه افزودن پرونده چند رسانه‌ای در وردپرس

امیدوارم که در این مقاله به شما دوستان عزیز کمکی کرده باشم . موفق باشید.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *