بــیــگ تــم
مرجع قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس ، هاست وردپرس

جستجو
فقط جستجو من
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در دیدگاه ها
جستجو در خلاصه ها
Filter by Custom Post Type
برگه‌ها
پیش نمایش فرم
اسلایدر دلخواه

خانه / سئو وب سایت بیگ تم توسط چه شرکتی پشتیبانی میشود؟

سئو وب سایت بیگ تم توسط چه شرکتی پشتیبانی میشود؟

میزان کلیک کاربران بر اساس رتبه سایت در نتایج گوگل

حتما میدونید که رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر سخت و دشوار هست، فقط ۱۰ نفر سایتشون در برگه اول گوگل حضور داره و ۶۵ درصد کاربران هم سهم همین تعداد سایت است. نمونه کار ما در رسیدن به رتبه اول گوگل یعنی بیگ تم، نه تنها برای کلمات کلیدی اصلی مربوط به وردپرس که بیش از ۹۰ کلمه میباشد بلکه برای ۵۰ کلمه دیگر هم در صفحه اول گوگل حضور دارد.

در حال حاضر سئو وب سایت بیگ تم توسط پشتیبان سئو ساپورت می شود. بیگ تم با دامین آتوریتی ۶۴ و رنک زیر ۷۰۰ ایران، یک سایت عالی از لحاظ سئو محسوب می شود. ما نتیجه خوبی با سرویس پشتیبان سئو گرفتیم به همین دلیل برآن شدیم این سرویس سئو  رو هم به شما معرفی کنیم.

ما در پشتیبان سئو چطور به شما کمک میکنیم؟

استراتژی سئو وب سایت ما بر اساس تغییرات ۲۰۱۸ گوگل و سئو کلاه سفید بوده و توانسته بیگ تم را به صفحه اول گوگل برساند. برنامه های هیجان انگیر ما به شما کمک میکند سایت خودتون رو بهینه سازی کنید بلکه به شما کمک و آموزش میدهیم چطور یک استراتژی پایدار، قدرتمند و انفجاری برای سایت خود پیدا کنید. میتوانید کلمات کلیدی مختلف سایت خود را بهینه سازی کنید، لینک بیلدینگ پرقدرت و تمیز داشته باشید و سایت خود را برای هر کلمه ای آماده کنید تا به رتبه اول گوگل برسد
سئو به رشد کسب و کار کمک میکند

اگر به رتبه یا صفحه اول گوگل برسید ترافیک شما بسیار بیشتر شده که نتیجه آن افزایش مشتری، بازدید سایت و فروش فوق العاده خواهد بود و همین کافیست تا درآمد شما چندین برابر شود و کسب و کارتان متحول شود

رتبه سایت در گوگل با سئو

بیشترین ترافیک در گوگل سهم سایت هایی می شود که در کلمه کلیدی مربوطه رتبه های اول را دارند، سهم این سایت ها از کل کاربران تقریبا ۶۵ درصد است که میتواند ترافیک سرسام آوری را روانه سایت کند

حجم ترافیک سایت از گوگل شروع می شود

بخش بزرگ ترافیک هر سایتی در دنیا، ابتدا از گوگل شروع می شود، باید در این موتور جستجو حضور داشته باشید تا بتوانید به کاربران دست پیدا کنید، هر چه رتبه شما در گوگل بالاتر باشد کاربران شما بیشتر خواهند شد

شما چه راهکاری برای سئو وب سایت خود در نظر دارید؟

 

رسیدن به رتبه ۱ گوگل به صورت تضمینی، حرفیست که در دهن خیلی از سئو کارها می چرخد، اما خود شما برای رسیدن به رتبه یک گوگل به چه چیزی نیاز دارید؟ برای حضور در صفحه ۱ گوگل چطور برنامه ریزی می کنید و در چه مدت زمانی به نتیجه می رسید؟ راهکار شما برای افزایش ترافیک سایت و رتبه اول گوگل چیست؟ جواب این سوالات را هر کسی نمیداند، چون فقط ۳ نفر میتوانند سایت خود را در بهترین جایگاه گوگل که رتبه اول، دوم و سوم است میخکوب کنند. این یعنی نبرد صفحه اول گوگل بسیار دشوار است و برای تسخیر بهترین جایگاه، باید تلاش زیادی داشته باشید

افزایش ترافیک ورودی از گوگل - یکی از سایت های مشتریان که ترافیک سایتش سر به آسمان کشیده است

بازسازی محتوا - افزایش ترافیک سایت تا 260 درصد

آیا تحقیق کلمات کلیدی در گوگل را میدانید؟

شاید گمان کنید گوگل کیورد پلنر Google Keyword Planner همان کلمه ساز معروف است که به داد شما می رسد، همان ابزاری که میتواند دست شما به نتایج برتر گوگل را دراز و دست رقبا را از کلمات کلیدی اختصاصی شما کوتاه کند! اما باوری که همه در مورد هدف این ابزار دارند اشتباه است، ما به شما آموزش میدهیم چطور تحقیق کلمات کلیدی انجام دهید! چطور برای کلمات کلیدی محتوا تولید کنید و سئو سایت خود را در بهترین شکل ممکن شروع کنید.

تقریبا روش های زیادی برای رتبه گرفتن از طریق کلمات کلیدی وجود دارد که تفاوت های خاصی با هم ندارند، فقط طرز استفاده از آن ها و البته ترکیب آن ها در محتواست که مهم است، نحوه رتبه گرفتن برای کلمات کلیدی خاص و کلمات کلیدی دنباله دار، چیزی که محتوای کلاه سفید با آن شروع می شود، همان چیزی است که قرار است یاد بگیرید تا بتوانید روی هر کلمه کلیدی کار کنید.

یکی از بخش های هیجان انگیز این آموزش اینست که کاربر یاد میگیرد چطور برای هر کلمه کلیدی منبع استخراج پیدا کند، سئو درون سایت خود را برای آن بسازد، روی سئو برون سایت خود با آن کلمات کلیدی کار کند و لینک سازی با کیفیتی ترتیب دهد که بتواند از آن نتیجه بگیرد، رقبای شما هم جزو این بخش هستند، یاد بگیرید چطور کلمات کلیدی آنها را استخراج کنید و اگر در گوگل رتبه خاصی دارند، رتبه آنها را مال خود کنید. تسخیر صفحه اول گوگل کاری ممکن اما دشوار است.

برای هر کلمه کلیدی رتبه یک گوگل را بدست آورید

گوگل کیورد پلنر Google Keyword Planner

آیا استراتژی تولید محتوا دارید؟

بی برنامه بودن بدترین ضربه را به بدنه هر سازمانی وارد میکند، اگر میخواهید هزینه ای که برای سایت خود صرف میکنید نتیجه مطلوبی را در مدت زمان معقولی به شما باز پس دهد، تنها راه شما داشتن استراتژی تولید محتواست، مهم نیست رقیبان شما چه کاری انجام میدهند، شما باید به فکر جذب کاربر و تولید برترین محتوای ممکن و سئو شده در بهترین زمان باشید. این گونه نتیجه را کسب خواهید کرد.

اگر از استراتژی تولید محتوا چیزی نمیدانید و به اهمیت آن پی نبرده اید باید داستان مارکوس شریدان Marcus Sheridan را حتما بخوانید، وی توانسته است در خلال سال های رکود اقتصادی در آمریکا، به جای تبلیغات و یا هزینه های دیگر برای نگه داری وضعیت فلاکت بار بازار استخرهای خانگی، یک وب سایت برای کسب و کار خود ایجاد کند و محتوایی بنویسد که به مردم در مورد استخر و نگه داری و … اطلاعات کامل و مفید ارائه کند. جالب است بدانید که امروز سایت وی در میان شرکت های استخرسازی دارای سایت، رتبه ۱ گوگل را با استراتژی تولید محتوای سئو شده به خود اختصاص داده است.

آموزش استراتژی محتوا

مزایای استفاده از خدمات سئو

به جای صحبت از مزایا، به شما میگوییم معایب آموزش سئو ما فقط به یک چیز محدود می شود و آن دسترسی کاربران به اینترنت است و مزایای ما بسیار زیاد هستند پس اندک مواردی از آن را برای شما بیان میکنیم:

 • تهیه کتابچه از فعالیت کاربران

 

 • ارائه راهکار متناسب با سایت کاربر

 

 • پشتیبانی از طریق ایمیل

 

 • پشتیبانی از طریق تیکت

 

 • پشتیبانی از طریق تلفن

 

 • پشتیبانی از طریق تلگرام

 

 • فعالیت در انجمن و ارتباط با کاربران

 

 • ارسال گزارش از سایت کاربران

 

 • همکاری با شرکت های مختلف

 

 • فعالیت تماما موردی و پروژه ای

 

 • برنامه تکمیلی برای سئو

 

 • پاسخ گویی به تمام پرسش ها

 

 • آموزش به صورت آنلاین و در دسترس

 

 • بهره گیری از فایل های آموزشی

 

 • بروز رسانی مداوم فایل های آموزشی

 

 • پنل کاربری پیشرفته برای کاربران

 

 • فعالیت سامان دهی شده و درون سایت

 

اگر فکر میکنید رتبه ۱ گوگل باید جای شما باشد…

همین امروز سئو وب سایت خود را شروع کنید

مشاوره و پشتیبانی سئو وب سایت میموس