بــیــگ تــم
مرجع قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس ، هاست وردپرس

جستجو
فقط جستجو من
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در دیدگاه ها
جستجو در خلاصه ها
Filter by Custom Post Type
برگه‌ها
پیش نمایش فرم
اسلایدر دلخواه

خانه / افزونه ی کاربردی وردپرس / افزونه های غیر رایگان / افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس
افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس Corner Peel WordPress
افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس Corner Peel WordPress

افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس

افزونه Corner Peel نام افزونه وردپرس در زمینه تبلیغات می باشد که با استفاده از آن می توانید در سایت خود به صورت زیبا یک تبلیغات گوشه ای ایجاد کنید. این افزونه بسیار سبک می باشد که مشکلی برای سایت شما پیش نمیاره. اگر شما هم برای تبلیغات گوشه ای در سایت وردپرس خودتون دنبال افزونه هستید ما افزونه Corner Peel WordPress به عنوان یک افزونه ویژه به شما عزیزان معرفی می کنیم.

افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس Corner Peel WordPress

حتما در برخی سایت های تبلیغات گوشه ای رو مشاهده کردید که گاهی باعث میشه تبلیغ روی محتوای سایت قرار بگیره و مشکل برای نمایش سایت ایجاد کنه حتی مهمتر از این مورد نمایش در گوشی موبایل یا دستگاههای کوچکتر هم در حالت معمولی مشکل ساز هست . اما افزونه وردپرس Corner Peel WordPress به صورت حرفه ای در گوشه سایت شما نمایش داده میشه و با افکت بسیار زیبایی نمایش داده میشه که هیچ کدوم از مشکل های گفته شده رو نده.

افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس
افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس

طراحی کاملا واکنشگرا

افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس
افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس

افزونه تبلیغات گوشه ای وردپرس که خدما شما عزیزان معرفی شد به صورت 100 درصد ریسپانسیو می باشد که در همه دستگاهها بدون مشکل نمایش داده میشه. با این قابلیت شما می توانید آگهی های ویژه خود را به صورت گوشه ای در دید کاربران خود بزارید و کاربران موبایلی و تبلتی هم می تونن بدون مشل تبلیغات شما رو ببین حتی در صورتی که قالب وردپرس سایت شما ریسپانسیو نباشه.

نصب آسان و استفاده بسیار راحت

این افزونه تبلیغاتی بسیار ساده می باشد که به مرور توسط طراحش امکانات بیشتری بهش اضافه میشه. بنابراین استفاده از این افزونه بسیار راخت هست کافیه افزونه رو روی وردپرس خود نصب کرده و سپس به بخش تنظیمات تبلیغ برید و تبلیغ را فعال کنید تا در سایت نمایش داده بشه.

Corner Peel wordpress Plugin

With the Corner Peel wordpress Plugin you can add advertising to the top right corner of your website without interrupting the visitor’s browsing experience. Create advertisements in 3 simple steps step 1 install plugin , step 2 active plugin , step 3 active advertising. Corner Peel is responsive and will remain visible (sticky ads ) throughout the website.

افزونه Corner Peel نام افزونه وردپرس در زمینه تبلیغات می باشد که با استفاده از آن می توانید در سایت خود به صورت زیبا یک تبلیغات گوشه ای ایجاد کنید. این افزونه بسیار سبک می باشد که مشکلی برای سایت شما پیش نمیاره. اگر شما هم برای تبلیغات گوشه ای در سایت وردپرس خودتون دنبال افزونه هستید ما افزونه Corner Peel WordPress به عنوان یک افزونه ویژه به شما عزیزان معرفی می کنیم. افزونه تبلیغات گوشه ای برای وردپرس Corner Peel WordPress حتما در برخی سایت های تبلیغات گوشه ای رو مشاهده کردید که گاهی باعث میشه تبلیغ روی محتوای سایت قرار…

بررسی و خرید افزونه Corner Peel

ارزش خرید نسبت به قیمت
طراحی
فارسی و بومی سازی
سئو
پیشنهاد بیگ تم

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال کردن