بیگ تم, متفاوت & حرفه ای
مرجع ارائه آموزش وردپرس , قالب وردپرس , افزونه وردپرس بی نظیر


خانه / دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )


دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )

در این بخش می توانید وردپرس فارسی و وردپرس انگلیسی را دانلود کنید در این بخش دانلود وردپرس لینک سایت اصلی وردپرس رو قرار دادیم که همیشه می توانید از این بخش جدید ترین نسخه های وردپرس را ( فارسی و انگلیسی ) دانلود کنید. در ابتدا توضیحاتی درباره این مدیریت محتوا قرار میدم.

دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )
دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )

وردپرس یک سیستم ( می توان گفت نرم افزار ) یا مدیریت محتوا کاملا رایگان و متن باز می باشد Open-source , وردپرس در ابتدا با ظاهری بسیار سده ظاهر شد که بیشتر برای ایجاد وبلاگ مناسب بود اما امروزه با این سکوی انتشار به راحتی می توان سایت های فوق حرفه ای ایجاد کرد وردپرس به قدری قدرتمند شده که سایت های بزرگی از وردپرس استفاده می کنند.

در وردپرس به سادگی، زیبایی، کارایی و پیروی از استانداردهای وب اهمیت بسیاری داده شده‌است. گسترده‌گی افزونه‌ های وردپرس، پوسته‌ های وردپرس، مستندات و پشتیبانی این سیستم مدیریت وبلاگ در آن حد است که آن را برای مدیریت هرگونه وبلاگ (ی) یا وب سایت با هرگونه امکانات و قابلیت ها سازگار نموده است.

WordPress is web software you can use to create a beautiful website or blog. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.

The core software is built by hundreds of community volunteers, and when you’re ready for more there are thousands of plugins and themes available to transform your site into almost anything you can imagine. Over 60 million people have chosen WordPress to power the place on the web they call “home” — we’d love you to join the family.

در زیر لینک لازم برای شروع کار با وردپرس قرار داده شده.

1- آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل

2- آموزش نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین

3- آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

4- آموزش نصب قالب وردپرس

5- آموزش نصب افزونه وردپرس

و مدرسه وردپرس

برای دانلود وردپرس فارسی از مخزن وردپرس به لینک دانلود وردپرس فارسی مراجعه کنید

برای دانلود وردپرس انگلیسی از مخزن وردپرس به لینک دانلود وردپرس انگلیسی مراجعه کنید.

سال 1396 مبارک توضیحات بیشتر
نظر سنجی قالب وردپرس کــــانی شـــاپ همراه با 53 جایــــــزه بزن بریم نظر بدیم

دنبال کردن