افزونه ای برای تخفیف همگانی محصولات

افزونه ای برای تخفیف همگانی محصولات

با عرض سلام و روز خوش خدمت شما همراهان عزیز. در این قسمت از آموزش ووکامرس می خواهم در مورد افزونه ای صحبت کنم که به شما کمک می کند برای محصولات خود تخفیف قرار دهید. با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید.

افزونه ای برای تخفیف همگانی محصولات

خب دوستان تخفیف یکی از قسمت های مورد علاقه ی مشتریان در خرید کردن است. پس بسیار مهم است که برای یک فروشگاه اینترنتی تخفیف بگذاریم تا مشتریان احساس رضایت بیشتری از فروشگاه ما داشته باشند. تخفیف ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند. برای مثال یک نوع از تخفیف می تواند فصلی باشد. مثلا شما اگر فروشگاه لباس داشته باشید می توانید برای فصل زمستان تخفیف بگذارید. نوع دیگری از تخفیف می تواند برای مناسبت های مختلف مثلا اعیاد باشد.

تخفیف همان طور که انواع مختلفی دارد روش های مختلفی هم دارد. روش اول به این صورت است که برای هر محصول به صورت جداگانه قیمتی را مشخص کنید. اما روش دیگری که برای تخفیف وجود دارد این است که شما می توانید به صورت کلی برای همه ی محصولات فروشگاه خود یا دسته ای خاص از محصولات تخفیفی را در نظر بگیرید.

این مطلب میتواند برای شما مفید باشد :  افزونه تخفیف فروشگاه ووکامرس

این روش کاملا پویا و داینامیک است. البته این تخفیف همگانی برای فروشگاه هایی کاربرد دارد که محصولات و دسته های مربوط به محصولات زیادی دارند و با این روش می توانند بسیار ساده تنها با وارد کردن اطلاعات مربوط به محصول و تخفیف برای محصولات تخفیفی بگذارند و هر زمان که مدت آن تخفیف به پایان رسید تنها با چند کلیک آن را بردارند.

در آموزش امروز می خواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که می توانید به سادگی و با کمک آن برای محصولات خود تخفیف همگانی یا داینامیک در نظر بگیرید. یکی از قابلیت هایی که این افزونه به شما می دهد این است که می توانید به تعیین قیمت و درصد تخفیف بپردازید و هم چنین آن دسته از محصولاتی را که می خواهید شامل این تخفیف باشد را هم مشخص کنید. نام این افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts است.

پس از فعال سازی باید برای تنظیمات افزونه اقدام کنیم که برای رفتن به بخش تنظیمات بر روی گزینه ی “Daynamic pricing” که در منوی yith plugins شما وجود دارد کلیک می کنید.

خب دوستان حالا اگر اجازه دهید می خواهیم به تنظیمات افزونه بپردازیم.

افزونه ای برای تخفیف همگانی محصولات

[tie_list type=”checklist”]

    • Enable Dynamic Pricing and Discounts: از این گزینه می توانید برای فعال کردن یا غیر فعال کردن افزونه استفاده کنید.
    • Add a new rule for pricing: این گزینه به شما کمک می کند که برای تخفیف های خود قوانینی را بگذارید و مقدار تخفیف رامشخص کنید. مثلا بیست درصد یا هر عدد دیگری که می خواهید. پس از مشخص کردن مقدار تخفیف باید روی گزینه ی Add new rule کلیک کنید تا همانطور که در تصویر می بینید فهرست کشو مانندی برای شما درست شود. آن را باز کنید و … .
    • Apply to: با کمک این گزینه می توانید آن دسته از محصولاتی را که می خواهید تخفیف شامل آن ها شود را مشخص کنید. اگر بر روی گزینه ی All products کلیک کنید می توانید تخفیف را شامل حال تمامی محصولات فروشگاه خود کنید.
    • Discount Amount: این گزینه در مشخص کردن تخفیف به صورت حداقل و حداکثر به شما کمک می کند.

[/tie_list]

کاری که الان باید بکنید این است که تنظیمات را ذخیره کنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts

منبع : بیگ تم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *