بــیــگ تــم
مرجع قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس ، هاست وردپرس

جستجو
فقط جستجو من
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در دیدگاه ها
جستجو در خلاصه ها
Filter by Custom Post Type
برگه‌ها
پیش نمایش فرم
اسلایدر دلخواه

طرح های پاداش Matrix درنتورک مارکتینگ

طرح های پاداش Matrix درنتورک مارکتینگ
Rate this post

سلام همراهان عزیز بیگ تم

با معرفی یکی دیگر از طرح های پاداش نتورک مارکتینک در خدمت شما عزیزان هستم.پس به توضیح و تعریف آن می پردازم:

طرح های Matrix
در این طرح توجه داشته باشید که تعداد افراد شما در سطح اول و تعداد سطوحی که بابت آن پورسانت دریافت می کنید محدود می باشد.تفاوتی که در طرح Matrix با طرح های Uni-Level و Breakaway وجود دارد ،خاصیت Spillover در Matrix است. همانطور که گفته بودم در طرح های Uni-Level و Breakaway افرادی را که مستقیما وارد می کنید،باید در سطح اول قرار دهید درحالیکه در طرح Matrix اگر تعداد افرادی که به طور مستقیم وارد کردید بیش از تعداد مجاز در سطح اول بود،می توانید آنها را در سطوح بعدی وارد کنید که به این حالت Spillover می گویند و آدم های تنبل را به خود جذب کرده است!!!!

در دو طرح Uni-Level و Breakaway برای کسب پورسانت بیشتر باید به شرایط خاصی می رسیدیم و در طرح Matrix نیز این چنین است و در تمام حالات اگر کسی در زیرمجموعه شما به این شرایط برسد و شما دیگر واجد شرایط دریافت آن نوع پورسانت نخواهید بود و به این نوع پورسانت ها اصطلاحاً Infinity Bonus می گویند.

شما می توانید طرح های Matrix با ابعاد مختلف داشته باشید که معمول ترین آنها ۹ × ۳، ۷ × ۴،۷ × ۵ و ۱۲×۲ می باشد واین اعداد سقف تعداد افراد مجموعه شما را نشان می دهد و با محاسبه تعداد افراد ، در سطح هر یک از این اعداد داده شده،می توانید تعداد افراد مجموعه خودتان را که در کسب و کار مشغول هستند را بدست آورید.شاید در نگاه اول تصور کنید که Matrix نسبت به Breakaway برای سطوح بیشتری پورسانت پرداخت می کند ولی با یک بررسی ساده ،نظرتان عوض می شود!!!!!!

یادت نره بخونیش :   مذاکره تجاری با بازاریابی رسانه های اجتماعی ،قسمت دوم

شرکت هایی که از این طرح استفاده می کنند ،نسبت به سایر طرح ها بسیار کم می باشند و در Matrix هم سقفی برای در آمد مشخص نشده است

این هم از توضیحات یکی دیگر از طرح های پاداش نتورک مارکتینگ می باشد.
برای کسب اطلاعات درباره طرح های دیگر نتورک مارکتینگ به قسمت طرح پاداشUni-Level و طرح پاداش Stair step Breakaway مراجعه نمایید

در بخش بعدی یکی دیگر از این طرح ها رابررسی میکنم
ازهمراهی شما دوستان صمیمانه سپاسگزارم

باکس دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.