بــیــگ تــم
مرجع قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس ، هاست وردپرس

جستجو
فقط جستجو من
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در دیدگاه ها
جستجو در خلاصه ها
Filter by Custom Post Type
برگه‌ها
پیش نمایش فرم
اسلایدر دلخواه

خانه / وردپرس / افزونه وردپرس / 9 افزونه برای مقابله با اسپم
Anti Spam-bigtheme اسپم

9 افزونه برای مقابله با اسپم

سایت های زیای توسط اسپم ها تا کنون هک شده اند، و متاسفانه اگر یک وبسایت وردپرس دارید پس وجود اسپم یک امر عادی است. اگر تا کنون راه حلی برای این مشکل پیدا نکرده اید پس باید از الان دنبال آن راه باشید تا قبل از اینکه وبسایت شما هک شود، خوشبختانه افزونه های زیادی وجود دارند، هم رایگان هم پولی، در این مطلب میخواهم شما را با 9 افزونه برای مقابله با اسپم آسنا کنم.

معرفی 9 افزونه برای مقابله با اسپم

افزونه وردپرس Akismet

Akismet-plugin-Bigtheme

این افزونه نظرات کاربران سایت را فیلتر میکند، و نظرات مشکوک را به عنوان اسپم علاکت گذاری میکند، سپس نظرات مشکوک به بخش اسپم ها ارسال خواهند شد.

این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های موجود است و برای سایت های شخصی رایگان است، و برای کار کردن به کلید API نیاز خواهد داشت.

طرز کار:

هنگامی که کاربران وبسایت شما اقدام به درج دیدگاه مینمایند این افزونه قبل از قبت شدن نظر و قبل از اینکه دیدگاه وارد دیتابیس وبسایت وردپرس شما شود آن را بررسی میکند و چنانچه یک دیدگاه دارای لینک تبلیغات باشد و یا توسط ربات درج شده باشد و افزونه آن را تشخیص می دهد و در صورتی که دیدگاه یا نظر حاوی اسپم نباشد افزونه اجازه میدهد تا دیگاه ثبت و به دست مدیر سایت وردپرس برسد و در شرایطی غیر از این افزونه از درج نظرات اسپم جلوگیری به عمل می آورد.

افزونه وردپرس Anti-Splog

Anti-Splog-plugin-Bigtheme

این افزونه از سایت ها  و وبلاگ ها در برابر اسپم ها جلوگیری میکند، این افزونه امکانات زیادی برای جلوگیری از اسپم دارد و یکی از آنها استفاده از reCAPTCHA است.

ثبت نام ها در سایت با کلید API چک میشوند تا برای سایت مشکل ساز نباشند.

برای مقابله با اسپم در هر 24 ساعت صفحه ثبت نام عوض می شود. در حالی که کاربران منظم متوجه تغییرات نمی شوند.این افزونه تا حدی امنیت سایت را فراهم می کند به صورتی که با اسکن کردن خطا ها را یافته و سپس سایت را مسدود می کند.

افزونه وردپرس WP-SpamShield

WP-SpamShield-plugin-Bigtheme

این افزونه نظرات، ثبت نام ها، فرم ها را برای وجود اسپم چک میکند، این افزونه از CAPTCHA استفاده نمیکند و این کار باعث شده تا این افزونه کاربر پسند تر باشد، و در عوض اسپم ها را قبل از ورود به سایت میتواند بلاک کند، این افزونه به هیچ وجه از سرعت سایت شما نمی کاهد و بسیار کاربر پسند است.

افزونه وردپرس Spam Comments Cleaner

Spam-Bigtheme-Comments-Cleaner-plugin

این افزونه طراحی شده تا نظرات سایت شما را در زمان هایی که انتخاب میکنید برای وجود اسپم چک کند، شما میتوانید بازه زمانی را روی یک ساعت، یک ماه، تنظیم کنید.

افزونه وردپرس WordPress Zero Spam

WordPress-Zero-Spam-plugin-Bigtheme

بجای استفاده از CAPTCHA برای پیدا کردن ربات ها، آنها را در یک جلقه قرار خواهد داد تا شما خیالتان از آنها راحت باشد.

ربات ها به صورت پیشفزض یک فیلد را پیدا خواهند کرد که توسط دیگر کاربران قابل مشاهده نیست و هنگامی که ربات آن فیلد را پر کند در حلقه خواهد افتاد و دیگر نخواهد توانست تا بیرون بیاید. این افزونه به طور کامل امینت سایت شما را در برابر ربات ها و اسپم ها تنضمین خواهد کزد.

افزونه وردپرس SpamPot

SpamPot-plugin-Bigtheme

ین افزونه شبیه WordPress Zero Spam کار می کند؛ به جز این که برای ثبت نام و صفحات ورود به سیستم طراحی شده است.

افزونه وقتی نصب شد تنها ربات ها می توانند بخوانند. از آن جایی که ربات ها برای پر کردن فرم ها در زمینه های مورد نیاز هستند، آن ها با پر کردن زمینه ی مخفیبلافاصله مسدود خواهند شد.

این بدین معنی است که کاربران شما زمینه ی CAPTCHA را ایجاد می کنند تا آن ها راحت تر و آسان تر از سایتشان استفاده کنند. این افزونه به طور رایگان و بدون هیچ تنظیمات اضافی نصب می شود.

 

افزونه وردپرس NoSpamNX

NoSpamNX-plugin-Bigtheme

این افزونه نیز از مکانیزم فیلد اضافی برای یافتن اسپم ها استفاده میکند، و بلافاضه پس از پر کردن فیلد اضافی ربات ها به بخش اسپم منتقل خواهند شد.

این افزونه همچنین از CAPTCHA استفاده نمی کند، این افزونه بر خلاف  WordPress Zero Spam از جاوا اسکیریپت استفاده نمیکند، این به آن معنا است که افزونه در تمام مرورگر ها پشتیبانی میشود. برای مطمئن شدن از پشتیبانی این افزونه از سایت شما باید آن را بر روی سایت خود تست کنید تا قبل از آنکه آن را به صورت واقعی تجربه کنید.

افزونه وردپرس Simplest Comment Spam Catcher

SpamPot-plugin-Bigtheme

این افزونه یکی دیگر از راه حل هایی است که میتوانید برای جلوگیری از اسپم از آن استفاده کنید، این افزونه نیز مانند افزونه هایی که معرفی کردیم از مکانیزم فیلد اضافی استفاده میکند و ربات ها را از همین طریق بلاک میکند.

این افزونه ممکن است نتواند تمام نیاز های شما را بر طرف کند، این افزونه به قدر زیادی ساده است، پس بهتر است از گزینه های دیگر استفاده کنید.

افزونه وردپرس Stop Spammers Spam Protections

Stop-Spammers-Spam-Protection-plugin-Bigtheme-Bigtheme

اگر شما در حال جستجوی برای یک افزونه هستید که فرم های زیادی را اسپم کند، این افزونه، گزینه خوبی است که می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد. این افزونه در حالی که شما تلاشتان را برای ورود می کنید، نظرات را بلاک می کند و صفحه ی ثبت نام را اسپم می کند.

این مورد از ویژگی های رایج در افزونه ها نیست. کاربران شانس دوم برای ارسال نظرات یا ثبت نام دارند در حالی که افزونه اسپم تشخیص داده است. این زمانی است که CAPTCHA در فرم دوم ظاهر می شود در غیر این صورت ظاهر نمی شود.

 

 

امیدوارم که این مطلب به شما کاربران سایت بیگ تم کمک کرده باشد تا بتوانید به خوبی با اسپم ها مقابله کنید.

 

منبع: بیگ تم مرجع افزونه وردپرس و قالب وردپرس

 

Unfortunately, spam is a fact of life when you have a WordPress website. Since the CMS is so popular, it naturally attracts an increased number of hacking attempts since there are more sites to infect than any other platforms.

If you haven’t set up some kind of spam fighting solution on your site, it’s only a matter of time before you get hacked. Fortunately, there are many quality plugins available, both free and premium, to help you stop spam in its tracks.

باکس دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر سنجی قالب وردپرس کــــانی شـــاپ همراه با 53 جایــــــزه بزن بریم نظر بدیم